Chcete konečně něco výjimečného?


Jezdíte rok co rok na dovolenou a neustále se zde díváte po různých loďkách? Ať už vás láká jenom malý nafukovací člun s pádly nebo větší motorová loď, tak z naší nabídky si jistě vyberete.

Máme velice krásné lodě na prodej, od těch menších, až po velké. Veškeré nafukovací motorové čluny u nás naleznete v nabídce, ale také ostatní.

jacht

Gumové čluny s motorem

a)       Nafukovací motorové čluny mají všechny záruku certifikace výrobku. Používají se na ně jenom speciální odolné materiály, které jsou pravdu kvalitní a moderní technologie, které dávají celému produktu také trochu nadhledu, elegantnosti ale také praktičnosti.

b)      Můžete se u nich také setkat například s úložnými prostory, stolkem, lehátkem na opalování ale také mají háček pro vodní lyžaře, kteří mají rádi trochu adrenalinu a velice rádi se baví sportem. Užijte si naplno den, který bude jak odpočinkový, tak i adrenalinový a plný zábavy.

c)       Nechybí samozřejmě patřičné pohodlí, které v rámci vaší lodě budete mít zaručené.

Kajutový člun

a)       Tento typ je samozřejmě o něco větší, takže skýtá dokonce možnost na spaní. Máte zde zakryté i odkryté části, takže se můžete pohybovat naprosto volně. Přes den se můžete opalovat na sluníčku a užívat si krásné přírody a kochat se prostředím, v noci v zakrytém prostoru budete sladce a velice příjemně spát, protože budete mít kolem sebe luxusní prostředí.

b)      Pochlubit se mohou také dalším vybavením, kterým je například:

1. Komfortní kuchyně, která jistě bude tím báječným prostředkem, abyste si zde mohli připravit cokoliv dobrého na jídlo. Vaření tak bude zábava, protože na člunu je to zase něco zcela jiného než doma, takže vás to jistě rozhodně bude bavit.

2. Také zde naleznete sociální zařízení, které je jako plnohodnotné a velice praktické zařízení samozřejmě v prostorách tohoto člunu.

jachta

Dovolená tak bude ještě krásnějším prožitkem

Těšíte se už na sluníčko, moře a plno zábavy? Možná právě tohle bude tím skvělým novým prožitkem, co vaší dovolené dá zcela jiný smysl. Dopřejte si výjimečné okamžiky na vaší soukromé lodi či člunu.