Máte zahradu plnou rozkvetlých květin?

Jistě si nepřejete, aby se u ní každý zastavoval a hleděl vám přes pletivo až skoro do talíře, nebo právě až k domu na vaši krásně rozkvetlou zahrádku, kterou tam máte. Možná si také nepřejete, aby vám ji chodili cizí psi počůrávat nebo aby si tam cizí kočky dělaly své pelíšky. Jenomže pokud nebudete mít kvalitní oplocení, tak podobným věcem nezabráníte.
broskve

Nový dům, krásný dům

Máte domeček jako z cukru, ale stále se vám zdá, že tam něco chybí? Možná tím posledním doplňkem, který vám tam ještě chybí, bude právě ohraničení. Betonové ploty Brno jsou velice nenáročné na údržbu a přitom jsou lehkým materiálem, který snadno postavíte, ale zároveň budete mít vysoce kvalitní ohraničení vašeho pozemku ale také domu.
žlutá

Žádné špatné počasí nemá šanci

Beton je vlastně malým zázrakem, protože je to materiál, který se neničí. Nepoškodí jej ani žádné známky počasí, od slunečního záření, po kterém některé ostatní materiály blednou, až přes déšť po kterém se zase některá opevnění opravdu kazí nebo loupou či snad vás nemůže ohrozit ani vichřice, která lehké materiály odnese. Náš beton vám nikdo a nic neodnese. Je také velice odolný proti zlodějům, protože jim zrovna práci neusnadňuje. Nemůžete po něm vyšplhat jako po klasickém pletivu, takže to jakýkoliv takovýto dareba bude mít opravdu hodně ztížené.

Pro jakékoliv případy

Hodí se samozřejmě i jako luxusní ohraničení kolem jakékoliv komerční jednotky. Pokud máte malou či větší firmu, na které vám hodně záleží a musí vypadat reprezentativně, pak je to také nejlépe zvolený materiál. Pro jakékoliv případy!

Různé druhy i styly

V našem odvětví samozřejmě existují různé druhy, ze kterých si můžete vybírat. Jedná se o ploty:
1.       Plné – které zaručují to nejvyšší soukromí. Nikdo vám nebude nahlížet dovnitř.
2.       S otvory – ty zaručují kombinaci plných desek a také velice elegantních s otvory.
3.       Kombinované – kombinace dvou různých stylů. Podívejte se blíže na pár ukázek.