Responzivní webové stránky

Vlastní web je pro firmy dnes již nezbytností a to jak kvůli komunikaci se zákazníky, tak i kvůli prezentaci nebo přímému prodeji produktů. Parametrů, kterými by měl dobrý web disponovat je mnoho a patří mezi ně propracované a strukturované kódování, skvěle zpracovaný design, mnoho užitečných funkcí, ale i přizpůsobení používanému zařízení. Kombinací těchto parametrů vznikne ideální nástroj pro podporu podnikání, který nabídne mnoho funkcí v oblasti marketingu, komunikace, analytiky i efektivity procesů.

Jaké možnosti moderní web nabízí?

·         Prezentace produktů/služeb
·         Funkce pro komunikaci uvnitř firmy i se zákazníky
·         Analytické nástroje vhodné pro marketing i zefektivnění procesů
·         Možnost napojení na interní systémy
·         Přímý prodej
 
Strukturované kódování

Tvorba www stránek Karlovy Vary myslí nejen na přítomnost, ale i na budoucnost a kódování je tak přehledné a strukturované, díky čemuž je možné jej v budoucnosti snadno měnit, přidávat nové nástroje nebo hledat možné problémy. O správu webu se stará námi navržený redakční systém, který Vám umožní jednoduše ovládat všechny aspekty vašeho webu. Přidávání článků, obrázků, změna obsahu nebo implementace nových funkcí není problémem a to několika kliknutími.

 
Sociální sítě

Sociální sítě s webovými stránkami přímo souvisí a zvyšují popularitu, návštěvnost i loajalitu zákazníků. Jejich přímé propojení pomáhá i v komunikaci se zákazníky a to možností zpětné vazby. Naše firma se postará jak o realizaci webových stránek, tak i správu vašich účtů na sociálních sítích a umožní Vám, efektivně komunikovat se zákazníky a prezentovat jim produkty nebo služby z vaší nabídky.