Archiv rubriky: Služby

Plastový kontejner Combo Excelsior pro skladování a přepravu ovocných dření


Ovocné dřeně představují jedenu z významných složek potravinářského průmyslu. Neumíme si bez nich představit zmrzlinové poháry, pudinky, dorty a další zákusky, které zaujímají čelní místo v zákaznickém zájmu v cukrárnách a provozovnách rychlého občerstvení. Ovocná dřeň je také jednou z možností, jak doplnit do organismu minerály,, stopové prvky a vitamíny, protože ani proces mražení na ně nemá zásadní negativní vliv. Jestliže je pak dřeň zhotovena bez cukru, bez konzervantů, a jde pouze o mražený, případně pouze pasterizovaný výrobek, pak tu máme výborný doplněk pro sortiment do běžných obchodů, i do prodejen zdravé výživy.

lesní ovoce

Jestliže chceme zajistit, aby ovoce bylo v podobě dřeně dopravováno na trh ve vynikající kvalitě, musíme se především postarat o precizní ukládání do přepravních nádob. K tomu výborně poslouží nejnovější plastový kontejner Combo Excelsior https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/nejnovj-plastov-kontejner-combo-excelsior-bodoval-na-evropskch-soutch z řady IBC kontejnerů. Zaujímá užitný objem jednoho tisíce litrů, což je ideální velikost nádoby pro velkokapacitní zpracovatele ovoce, například z ovocných sadů soukromých pěstitelů.

kbelík plný jahod

Do kontejneru se umístí speciální jednorázová plastová vložka, která se vždy vymění po vyprázdnění jedné várky ovoce, a tím se zajistí jeho nejvyšší jakost a zároveň odpadne pracné vymývání kontejnerů saponáty a dezinfekcí. Takto naplněné boxy ihned putují do chladírenských či mrazírenských zařízení, a následně se přepravují silniční, námořní či železniční dopravou i na dlouhé vzdálenosti, dle potřeby zákazníků.

Kontejnery lze skládat na sebe až do pěti pater, umožňuje to jejich úctyhodná nosnost až pět tun, tím pádem je logistický proces velmi efektivní a přínosný pro obě strany, jak pro producenty dření a pěstitele ovoce, tak i pro koncového zákazníka v obchodech. Zbytečně se tu neplýtvá surovinami, časem ani penězi, a tak by to mělo být obecně v každém odvětví lidské činnosti.

Kvalitní práci z domova můžete mít i vy díky Selvintech


Je i pro vás jednou z důležitých věcí to, abyste měli kvalitní práci, která se vám vyplatí a se kterou budete spokojení? Jste například důchodce nebo maminka na mateřské dovolené a chcete si jednoduše přivydělat? Pokud ano, měli byste si vždy najít takového partnera, který je kvalitní a se kterým máte jistotu toho, že dostanete skvělou pomoc. Je tomu tak, jelikož by měl být co možná nejspolehlivější a měli byste se s ním dohodnout na tom, na čem potřebujete. Jde o to, abyste se nemuseli bát, že by byla spolupráce podvod nebo že byste nedostali všechny peníze, které jste dostat měli.

Dnes je na trhu mnoho různých nabídek, ale jednou, která je pro vás správná a která je ověřená, je výroba dekorativních ozdob zde . Díky této prověřené společnosti se nemusíte bát, že by vám nepřišly peníze včas nebo že byste měli jakékoli jiné problémy a potíže. Vždy byste se ale měli dohodnout na všem potřebném. Spolupráce tak pro vás bude na míru a budete si moci být jistí, že se vám plně vyplatí.

Nebojte se, že byste něco nezvládnuli
Doopravdy se nemusíte bát toho, že byste cokoli nezvládnuli udělat tak, jak to být má. Je to tak jelikož dostanete vždy profesionální školení a budete si navíc moci vyzkoušet to, jak je práce složitá. Proto se nestane, že byste si nabrali mnoho výrobků ke kompletaci, ale nestihnuli jste je dodat v termínu nebo že by vám to nešlo. I proto je toto řešení doopravdy velmi výhodné a garantujeme, že se ve všem vyplatí i vám.
Na všem se dohodnete a dostanete všechny informace
Další výhodou toho, že se spolehnete na profesionály, je i ten fakt, že dostanete všechny potřebné informace a že se jednoduše dohodnete na tom, na čem potřebujete. Proto se nestane, že byste si nebyli čímkoli jistí nebo že byste měli s tímto řešením nějaké problémy a potíže. Neváhejte kontaktovat profesionála a na všem se dohodnout.

Překvapte partnera, sexuálními hrátky


Je opravdu sex důležitou součástí partnerského vztahu? Pokud ano, tak to není nic neobvyklého. Přeci jen sex a partnerství jsou do hromady. Sex váš vztah udržuje na vysoké úrovni. Tak že pokud máte sex a jste oba šťastní, tak se váš vztah bude jenom kvést a dá se pokládat za ideální. Jak vypadá ideální vztah? Na to hle není žádná příručka, a snad ani žádná studie. Ale sex by se neměl stát prioritou a taky by neměl být stereotypní. Pokud jste ten typ člověka, který rád experimentuje, tak sex je pro vás to pravé ořechové. V čem jiném byste měly zkoušet nové věci. Někdo prostě na experimenty není, nebo se i třeba stydí. Někomu může přijít, že sex v posteli je nuda. Jiní si to nemůžou vynachválit. Je krásné, jak si každý představujeme sex. Ale dejte si pozor. Pokud máte partnera, či partnerku, která má ráda experimenty a zkouší nové věci a vy zatím si budete stát za tím svým v „posteli“, může nastat problém.

sex

Stejná poloha, stejná místnost, stejné tempo, stejná předehra. Opravdu nejde o stereotyp? Pokud vidíte na svém protějšku, že se do pohlavního styku nutí a vidíte, že ho to nebaví, tak rychle zbystřete. Je taky možné, že váš partner už o sex moc nestojí, jelikož ho nebaví ten stereotyp. Může přijít taky únava, nechutenství anebo třeba psychické problémy. A věřte nebo ne, i tohle se může odrazit na partnerově erekci. A jistě je vám známo, že když není erekce, tak nemůže být i pohlavní styk. Tak co teď můžeme dělat. Je nad věcí, dát partnerovy psychickou podporu, pokud o ni bude stát. Pokud o něm víte, nebo si myslíte, v čem může být zakopaný pes. Tak ho zkuste překvapit třeba jinou sexuální polohou. Pokud máte děti a chtěli byste změnit prostředí bez stresu. Dejte je na hlídání, pokud je to možné.

viagra

Dopřejte si chvilky rozkoše po celém domě. Můžete vyměnit postel, za kuchyňskou linku, za gauč, křeslo. Nebo se rovnou zeptejte partnera, kde by to chtěl. Určitě mu tím uděláte radost. Pokud chcete jít ale na jistotu, tak určitě šáhněte pro adaptogeny. Nebo stačí, když si na internetu najdete slova jako například jak zlepšit erekci, nebo zlepšení erekce. A hned jako první vám vyskočí článek o viagře. Jde o zázračnou pilulku, která vám to potěšení dopřeje. Ale dejte si pozor, může se kolikrát jednat i o podvodné články, kde prodávají „viagru“ bez receptu. Tu může být možné, že se nejedná o pravou viagru, ale nějakou náhražku, která vám může spíše uškodit.

Reklamní dárky by měla mít každá firma


Každá větší, ale i menší společnost by měla mít reklamní předměty, kterými může obdarovat své zákazníky. Ačkoliv se to nezdá, tak jde o metodu, kterou dělá skoro každá větší společnost. Propisky, deštníky, kalendáře a další reklamní dárky jsou nedílnou součástí konce roku. Každý zákazník, který s firmou během roku obchoduje by měl dostat poděkování za spolupráci. Ať už se jedná o jakoukoliv společnost, tak je slušnost za celoroční spolupráci poděkovat. K tomu slouží právě tyto předměty, které slouží jako pozornost.

reklamní dárky

Tyto předměty mají z pravidla logo nebo nápis vaší firmy, a to proto, aby oslovili další potencionální zákazníky, kteří propisku či jiní předmět uvidí. Na druhou stranu dát svému zákazníkovi propisku nebo jiný dárkový předmět je skoro povinností, pokud vám udělá během roku slušný obrat. Zákazník si také všimne, že pro ně nejste pouhým číslem v tabulce, ale že s vámi počítají i do dalších let. Navíc při osobním předání daru si můžete probrat cíle do dalších let, promluvit si o dalších věcech. Reklamní předměty by tam měla mít firma vždy v zásobě, a to proto, kdyby náhodou přišel další zákazník. Ke konci roku je můžete rozdat i svým zaměstnancům, kteří během roku odvádí práci, bez které by firma nemohla fungovat. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou a budou všichni spokojeni.

reklamní dárky

Reklamní předměty neberte na lehkou váhu, ačkoliv se to nezdá, tak mají velký vliv na lidi. Navíc reklamní předměty svědčí o tom, že firma zajištěná a dbá na své zákazníky a zaměstnance. Kdo by taky neocenil deštník zdarma od svého zaměstnavatele že? Zkuste tedy letos zvážit, zda nekoupíte reklamační dárky pro své zákazníky. Rozhodně jim tím uděláte radost a budou rádi, že obchodují právě s vámi a ne s konkurencí. Na společným vztazích totiž vždy záleží a spolupráci je potřeba neustále prohlubovat.

Desatero návštěvníka posilovny

1.      Přezuješ
Pokud nebydlíte hned vedle posilovny nebo do fitka nejezdíte autem, tak byste rozhodně neměli cvičit v botách, ve kterých chodíte venku. A alespoň si své cvičící střevíčky nezašpiníte.
rotopedy v posilovně

2.      Tašku odložíš, oděv uklidíš
Není nic horšího, než zakopnout o volně ležící ucho tašky když procházíte okolo kovových činek. Oblečení i tašky patří do skříňky.

3.      Otřeš
Kromě bot by ve vaší workoutové kabele neměl chybět i ručník. Nejen, že si otřete své zpocené čelo, ale ochráníte i stroje. Nikdo nemá rád cvičení s vůní cizího potu. Kromě toho se porozhlédněte, jestli v místě nejsou i dezinfekční spreje a utěrky

4.      Neobsadíš
Jistě, máte své tréninkové plány, ale berte ohled na to, že zejména ve špičce se na oblíbené stroje může tvořit fronta. Takže se zkuste nějak domluvit, aby nikdo nečekal dlouho.

zvedání činky
5.      Zeptáš se
Když něčemu nerozumíte, tak se zeptejte. Ať už je to poloha toalet, umístění strojů nebo jejich použití. Pokud se totiž nezeptáte, tak riskujete zranění i poškození stroje.

6.      Včas choditi budeš
Pokud máte hodiny s trenérem, přijďte raději o pět minut dříve. Vy můžete mít pocit, že deset minut není žádná míra, ale váš kouč už kvůli vašemu zpoždění musí měnit tréninkové nebo časové plány. Kromě toho, když prošvihnete zahřívací část, tak vám trenér často ani nedovolí se účastnit skupinové lekce.

7.      Hekati nebudeš
Týká se zejména pánů u činek. Možná vás to překvapí, ale cvičit se dá i bez toho, abyste u toho zněli jako párek pářících se brontosaurů.

8.      Děti doma necháš
Jistě, vést děti k pohybu je zdravé, ale pokud si jdete zacvičit, nechte je doma. Pokud už to musí být, jděte alespoň tam, kde mají dětskou herničku.

9.      Civět nebudeš
Pokud koukáte okolo, znamená to, že necvičíte tolik, kolik byste mohli. Takže i když jen obdivujete vysekaná záda nebo vosí pas, dělejte to nenápadně.

10.  Se selfíčky opatrně
Pokud si v posilovně chcete pořídit selfie, dejte pozor na to, aby v záběru nebyl někdo jiný. Ne každý touží svůj rudý obličej vystavovat na netu.

Čína nejsou jen smažené nudle! Objevujte kouzla asijské kuchyně

Asijské restaurace mají ve zvyku vařit všechny stejně a vydávat to za pravé čínské jídlo. Přestože na kuřecích kouscích v těstíčku s nudlemi, vepřovém na houbách s bambusem a kung-pau rozhodně něco je a všichni si rádi po vyčerpávajícím dni odneseme domů v bílé krabičce nějakou z těchto klasik, existuje mnohem víc méně známých odvětví asijské kuchyně, které se rozhodně vyplatí si vyzkoušet.

restaurace

Nebojte se zkoušet
Kvalitní asijské restaurace, kde se vám na stůl dostane pravé jídlo z Dálného východu, je v Čechách jako šafránu. Proto se nebojte jich obejít více, abyste zjistili, kde vaše chuťové buňky skutečně potěší a kde si na to jenom hrají. I když narazíte na nepříliš povedenou kombinaci surovin, nebo vám jídlo zkrátka nebude připadat tak okouzlující, jak jste ho očekávali, vemte jed na to, že jinde ho magicky připravit umí a budete se na něj ještě mnohokrát vracet.

A po jakých jídlech pátrat?
Existuje mnoho variant a vylepšení nudlí s kuřetem. Tyto tři regiony, které se pyšní svéráznou kuchyní ostřílených Asiatů, jsou toho důkazem.

·         Thajská jídla
Tyto pokrmy jsou obvykle hojně dochucované červeným kari a kokosovým mlékem, což je opojná kombinace, kterou rozhodně stojí za to zařadit do jídelníčku. Přestože jídla z této palety bývají ostřejší, ať už je to polévka, maso s omáčkou, nebo jen nudle na červeném kari, milovníci lehce pálivých pochoutek se od Thajské kuchyně už nikdy neodtrhnou.

thajsko

·         Korejská jídla
Typicky korejské jídlo bimimbap, které je směsicí všech chutí a druhů jídla, se rozhodně vyplatí si dát, pokud vlastně nevíte, na co máte chuť. Těšit se můžete na hovězí nebo kuřecí maso, velkou spoustu zeleniny, lehké rýžové nudle a třeba vejce.

·         Japonská jídla
Kromě notoricky známého sushi, které dnes tvoří běžnou část jídelníčku každé asijské restaurace, se rozhodně vyplatí zajít si na kvalitní polévku ramen, kde jsou ingredience jako maso, nudle a zeleniny zality silným vývarem. Pro výraznou chuť japonské kuchyně se rozhodně vyplatí zkoušet. Nikdy nevíte, jakou ohromující pochoutku, které se nebudete moci nabažit, objevíte!

Darujte malé líbánky – netradiční svatební dárek pro děti i vnoučata

Svatby, kam se podíváš
Od určitého věku musí většina dospělých párkrát do roka řešit, co komu dát ke svatbě. V případě přátel a známých toto dilema obvykle vyřeší peněžní obnos, nějaké to vybavení, případně vtipné dárky. Pak se hitparáda svateb na pár let sníží a pak to přijde znova – v o to větší síle! Začnou se vdávat a ženit synové, dcery, neteře, vnoučata. A to už je vymýšlení daru pěkná polízanice.

snacha

Inspirace? Žádná
Vlastním dětem přeje člověk samozřejmě to nejlepší a nechce na nich šetřit. Ovšem co vymyslet, aby to využili, když nic nechtějí? Samotné peníze jsou takové o ničem, spotřebiče si beztak chtějí vybrat sami, a pokud náhodou koupíte zájezd na Korsiku, vyrukují s tím, že chtějí trávit líbánky v Himalájích. Dárky se člověk zkrátka nezavděčí.

park

Dejte možnost vybírat
V dnešní době naštěstí nejste odkázáni jen na konkrétní zájezdy, které vyberete. Agentury už nabízí poukazy na víkendové, prodloužené víkendy nebo rovnou celotýdenní zájezdy po krásách Čech i střední Evropy, kde si mladý párek novomanželů bude moci vybrat, jak, kdy a hlavně kde čas stráví. Zařídíte jim tak vlastně druhé malé líbánky a ještě jim dáte možnost, aby si sami určili, jaké budou.

masáž

Fantazii se meze nekladou
Každí manželé jsou totiž jiní a mají jiné preference, které mohou být i pro blízké příbuzné těžko odhadnutelné. Některé páry zvolí ubytování na ranči s denní vyjížďkou na koních, jiný nepohrdne zámkem a procházkami v parcích, jiný bude rád za Lipno a možnost projíždění na romantických lodičkách. Ať už jsou vaši mladí sportovci, turisti, nadšenci do zvířat, nebo romantici, budou si moci vybrat, zda vyrazit do hor s batohy, oběhnout všechna sportovní střediska, šplhat po skalách, povalovat ve wellness a popíjet šampaňské. Jistě ocení, že si přišli na své, ale byla jim ponechána možnost výběru, kdyby se náhodou od své celoživotní rutiny chtěli odklonit a užít si mini dovolenou netradičně.

Nebaví vás se líčit? Díky prodloužený řasám si ráno pospíte déle!

Laciný dojem? Ani náhodou!
Ty tam jsou doby, kdy prodloužené řasy znamenaly dva obří vějíře nepřirozeně působících trsů, kterými se zdobily laciné dívky společně s třpytivými stíny a křiklavě rudou rtěnkou. V dnešní době je trend prodlužování řas čím dál populárnější a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Důvodu k této úpravě může mít každá žena hned několik.

oči

Příroda nedokáže zázraky
Ne každá z nás byla obdařena přírodními bujnými řasami, které při mrknutí způsobí průvan v celé místnosti. Leckterá dáma o ně také mohla kvůli nejrůznějším zdravotním komplikacím, úrazům, nebo například vlivem používání nekvalitních produktů v mládí přijít, anebo má řasy poškozené, vypadané, řídké, jemné a krátké. Méně závažným, přesto stejně tak dobrým důvodem může být pohodlnost – rozhodně není koníčkem každé ženy trávit denně u zrcadla spoustu času zkrášlováním, to ovšem neznamená, že nechce být upravená a mít okouzlující oči.

make-up

Neunáhlete se – výběr je nejdůležitější
Prodloužení řas není nijak cenově nedostupnou procedurou, kterou v současné době nabízí velká část kosmetických salonů. Na prodloužení se ovšem nesnažte ušetřit, je to vaše tělo! Než se někomu svěříte do rukou, dobře si kosmetičku prověřte – kromě ocenění a certifikátů o absolvování patřičných kurzů a školení bude portfolio fotek jejích předchozích prací tím nejlepším doporučením.

řasenka

Metody
Pečlivě volte i metodu, jakou si řasy necháte prodloužit. Můžete si nechat připevnit „řasu na řasu“, tedy jednotlivé nové řasy na vaše původní, nebo si nechat nalepit celé malé trsy ob pár milimetrů, výběr je jen na vás, ovšem ne na každý typ řas a očí se hodí každá metoda, proto vždy svou volbu diskutujte v salonu, nebo se nebojte nechat si poradit. Pokud si doporučenou metodou nebudete jistá, nikdy není pozdě zajít na druhou konzultaci jinam. Raději se poptejte víckrát, než abyste pak litovala pokažené práce a nechávala si řasy za další peníze opravovat jinde. 

Laserem asistovaná liposukce bříška

S bříškem se trápí opravdu mnoho žen. Přestože se snaží zdravě žít a zdravě jíst, bříška se mnohdy ne a ne zbavit. Nejčastěji trpí ženy po porodu. Vlivem těhotenství se bříško vytáhne, kůže je povislá a je v této oblasti uloženo mnohem více tuku. Ačkoliv se ženy snaží a bojují, mnohdy si s tím neporadí ani po několika letech.

dieta

Vyzkoušejte laserem asistovanou liposukci. O co se vlastně jedná? Liposukce jako taková znamená odstranění tuku. Laserem asistovaná liposukce však přináší několik výhod oproti klasické liposukci. Jedná se totiž o miniinvazivní metodu, pomocí které je odsát nejen tuk, ale dochází také ke zpevnění kůže. Díky laserem asistované liposukci vidíte okamžitý efekt v podobě výrazného zeštíhlení vašeho těla.

Výhody laserem asistované liposukce

·         Jedná se o opravdu trvalé odsátí tuku, přičemž pokožka se ihned stahuje.
·         Ihned po liposukci vidíte okamžitý efekt a vaše tělo je štíhlejší.
·         Velmi rychlá rekonvalescence
·         Jedná se o opravdu bezbolestný zákrok, který je vhodný pro všechny partie těla.
·         Jedná se o velmi šetrnou metodu.

Laserem asistovaná liposukce je prováděna v lokální anestezii. Celý proces je velice rychlý. Oblast, která se bude odsávat je potřena speciálních roztokem, následně je projížděna laserem. Díky laseru dochází de facto ke zkapalnění tuku. Ihned zároveň dochází ke stažení kůže.

Po zákroku je potřeba nosit stahovací prádlo. Doporučená doba je 4 – 6 týdnů. Jak již bylo řečeno, výsledný efekt je viděn již po zákroku, ale ke stahování pokožky dochází ještě v průběhu dalších tří měsíců. Po zákroku vám postačí být alespoň dva dny v klidu, potom již můžete normálně pracovat.

liposukce

Rozdíl oproti klasické operativní liposukci je zejména v tom, že po této musíte být minimálně první dva týdny naprosto v klidu. Po dobu 2 – 4 týdnů byste měli omezit jakoukoliv fyzickou aktivitu. Rovněž budete mít malé kožní ranky, ze kterých může během prvních třech dnů vytékat tekutina. Po zákroku se smíte zpočátku pouze sprchovat, koupel si můžete dopřát asi po jednom až dvou týdnech. Musíte na sebe dávat pozor právě kvůli malým rankám, aby nepropukl zánět. Asi měsíc po zákroku již můžete začít cvičit.

Objednejte si na vaši akci profesionálního moderátora

Ať už plánujete jakoukoliv společenskou akci, v každém případě můžete využít služeb profesionálního moderátora, který bude celou akcí provázet, sdělí potřebné informace a také pobaví svými vtipnými průpovídkami. Takový zkušený a šikovný moderátor se totiž neztratí na žádné akci. Všichni tak budou mít dokonalý přehled o tom, jak bude celá akce probíhat, jaký bude konkrétní program a časový rozvrh. Nikomu tak nic neuteče. Můžete se spolehnout na příjemné, sympatické a profesionální vystupování. Zaujme nejen dospělé, ale také nejmenší publikum a postará se o příjemnou zábavu na každé akci, která je věnována jakémukoliv tématu.

Na jaké akci se vám bude profesionální moderátor hodit:

– Plesy
– Firemní večírky
– Dětský den
– Narozeninová party
– Taneční soutěž
– Školní akce
– Benefiční akce

Bez někoho, kdo zkušeně a profesionálně uvede celou akci a bude ji až do konce provázet by to zkrátka nebylo ono. Proto pořádáte-li nějakou akci a chcete, aby vše klaplo a bylo podle vašich představ a ke spokojenosti všech, objednejte si moderátora, který rozhodně svým projevem nebude nudit, zaujme a pobaví. Publikum a hosté tak nebudou mít o zábavu a různé informace nouzi a nebudou tak mít dlouhou chvíli. Konečně vaše akce získá ten správný rozměr a bude atraktivní pro všechny zúčastněné. Nebude tak váznout zábava a program bude probíhat přesně podle plánu a stanoveného časového rozsahu.

Garantujeme vám spolehlivost a kvalitní služby, které vám zajistíme tak, aby vámi pořádaná akce proběhla pohodově a hladce ke spokojenosti všech – publika, hostů i účinkujících. Proto neváhejte a objednejte si profesionálního a zkušeného moderátora také na vaši akci a my věříme, že i vy budete s těmito službami spokojeni, tak jako dlouhá řada klientů v minulosti.