Všechno v jednom odstínu?

Klasicky se samozřejmě pořizuje pro malou holčičku růžová, zatímco malému klukovi dáte modrou. To jsou typické případy, kterými se však nemusíte řídit. Hezká je i žlutá ve formě slunečnic nebo také červená s beruškami. Zelená s kolem či jenom bílá s králíčkem. Tolik druhů, kolik si jenom můžete představit. Pokud si chcete zvolit podle vlastní barvy, a mít všechno v jednom odstínu, tak klidně můžete.

Oblečení pro miminka jsou všeho druhu. Existují do porodnic sady, které jsou vícedílné, abyste měli všechno v jednom stylu a váš drahoušek se tak mohl pyšnit už v nemocnici tím, jaký je fešák, nebo jaká je to krásná sličná princeznička. Některé jsou jenom dvoudílné, zatímco jiné mohou být třídílné či čtyřdílné nebo dokonce pětidílné. Všechno v jednom stylu je tak opravdu pozoruhodné a můžete na tom oči nechat.
Například pětidílná sada tak může zahrnovat: kojenecký kabátek, dupačky, čepička, rukavičky, bavlněné capáčky.

Jiná může obsahovat: košilku, kabátek, dupačky, čepičku a rukavičky. Vždy všechno potřebné pro vašeho malého novorozence.

Jak je to s materiály?

Materiály jsou vždy ze stoprocentní bavlny, aby byly na tělíčko vašeho nejmenšího potomka příjemné, aby jej neškrábaly a nepoškodily mu jeho opravdu jemnou kůži, alespoň v začátku, než trochu vyrostou, jsou tak kojenci na cokoliv opravdu náchylní. Hned se jim udělá vyrážka nebo hned mají malý škrábanec, proto je tak důležité dbát na kvalitu látek, do kterých jej balíte a do kterých jej budete neustále oblékat a převlékat.
Hledáte vhodný dárek pro někoho blízkého, kdo čeká svého potomka?
Pak neváhejte a využijte právě nabídku sady pro miminko, která se naskýtá. Maminky jistě potěší, že nemají všechno rozdílné, ale budou to mít skvěle pohromadě sladěné. Do porodnice je to jistě úžasný dárek, který potěší každého budoucího rodiče.