Blahodárné lázně

Přemýšlíte o lázních nebo wellnes pobytu? Nevíte, zda vyjet na víkend nebo raději celý týden? Držte se hesla „všude dobře, v lázních nejlépe“ a jistě se přesvědčíte, že všechny léčebné pobyty mají něco do sebe. Vybrat si můžete nejen ze široké nabídky pobytů, ale především také z prožitků, které vás lákají nejvíce. Čokoláda, pivo nebo bylinky? Nechte je, aby blahodárně pečovaly o vaše zdraví.

BYLINNÉ LÁZNĚ
Koupele se připravují ze sušených bylin, jejichž výluh se přidává do vany spolu se sáčkem bylin, takže neustále probíhá uvolňování účinných látek. Dlouhodobý efekt přichází tehdy, pokud projdete alespoň deset procedur během deseti až dvaceti dnů.

Bylinné koupele působí aromaterapeuticky.
Ø  Levandulová koupel harmonizuje a posiluje nervy, odbourává bolesti hlavy, migrény a uvolňuje dech.
Ø  Citronová koupel dodává energii, osvěžuje a čistí.
Ø  Pomerančová koupel je dobrá na povzbuzení, působí také antidepresivně.
Ø  Luční květy podporují pohyblivost a regeneraci svalů, stimulují látkovou výměnu a posilují organismus.

PIVNÍ LÁZNĚ
Tyto netradiční pivní lázně jsou vhodné nejen pro muže. Jejich prospěšné účinky vycházejí z koupání v přírodních extraktech, ze kterých se vaří české pivo, takže se můžete těšit na lázeň z pivních kultur, vitamínů, bylinných extraktů a pramenité minerální vody.

Vysoký obsah chmelových silic prospívá k uvolňování kožních pórů a celkové vitalizaci. Během koupele dochází k povzbuzení látkové výměny, uvolnění napětí, vyplavení škodlivých látek z těla a uvolnění stresu a napětí, takže dojde k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku.

ČOKOLÁDOVÉ LÁZNĚ
Aromatická vůně čokolády zklidní a navodí pocit vyrovnanosti. Nejen že vám dá dojem blaženosti, má také zklidňující účinky. Je to výborný prostředek proti depresi a stresu. Tato koupel klidu vám také doplní energii a dobrou náladu a dodá vaší pleti potřebnou vlhkost, čímž zabrání její dehydrataci.