Překvapte partnera, sexuálními hrátky


Je opravdu sex důležitou součástí partnerského vztahu? Pokud ano, tak to není nic neobvyklého. Přeci jen sex a partnerství jsou do hromady. Sex váš vztah udržuje na vysoké úrovni. Tak že pokud máte sex a jste oba šťastní, tak se váš vztah bude jenom kvést a dá se pokládat za ideální. Jak vypadá ideální vztah? Na to hle není žádná příručka, a snad ani žádná studie. Ale sex by se neměl stát prioritou a taky by neměl být stereotypní. Pokud jste ten typ člověka, který rád experimentuje, tak sex je pro vás to pravé ořechové. V čem jiném byste měly zkoušet nové věci. Někdo prostě na experimenty není, nebo se i třeba stydí. Někomu může přijít, že sex v posteli je nuda. Jiní si to nemůžou vynachválit. Je krásné, jak si každý představujeme sex. Ale dejte si pozor. Pokud máte partnera, či partnerku, která má ráda experimenty a zkouší nové věci a vy zatím si budete stát za tím svým v „posteli“, může nastat problém.

sex

Stejná poloha, stejná místnost, stejné tempo, stejná předehra. Opravdu nejde o stereotyp? Pokud vidíte na svém protějšku, že se do pohlavního styku nutí a vidíte, že ho to nebaví, tak rychle zbystřete. Je taky možné, že váš partner už o sex moc nestojí, jelikož ho nebaví ten stereotyp. Může přijít taky únava, nechutenství anebo třeba psychické problémy. A věřte nebo ne, i tohle se může odrazit na partnerově erekci. A jistě je vám známo, že když není erekce, tak nemůže být i pohlavní styk. Tak co teď můžeme dělat. Je nad věcí, dát partnerovy psychickou podporu, pokud o ni bude stát. Pokud o něm víte, nebo si myslíte, v čem může být zakopaný pes. Tak ho zkuste překvapit třeba jinou sexuální polohou. Pokud máte děti a chtěli byste změnit prostředí bez stresu. Dejte je na hlídání, pokud je to možné.

viagra

Dopřejte si chvilky rozkoše po celém domě. Můžete vyměnit postel, za kuchyňskou linku, za gauč, křeslo. Nebo se rovnou zeptejte partnera, kde by to chtěl. Určitě mu tím uděláte radost. Pokud chcete jít ale na jistotu, tak určitě šáhněte pro adaptogeny. Nebo stačí, když si na internetu najdete slova jako například jak zlepšit erekci, nebo zlepšení erekce. A hned jako první vám vyskočí článek o viagře. Jde o zázračnou pilulku, která vám to potěšení dopřeje. Ale dejte si pozor, může se kolikrát jednat i o podvodné články, kde prodávají „viagru“ bez receptu. Tu může být možné, že se nejedná o pravou viagru, ale nějakou náhražku, která vám může spíše uškodit.