Procedury pro štíhlou linii

Zeštíhlující procedury jsou skvělou volbou pro všechny, kteří by rádi zredukovali svou váhu, ale nedaří se jim to. A to i přesto, že chodí pravidelně cvičit a jejich jídelníček je upravený a odlehčený.

Vybrat si můžete hned z několika nabídek a typů procedur, které vyhlazují pokožku, zmírňují celulitidu, rozhýbou lymfatický systém, pomůžou zatočit s nezdolnými tukovými polštářky a dokonce zrelaxují i vaši mysl.

Tento způsob hubnutí je bez prolitého potu a moření se ve fitku. Sami budete překvapeni, jak rychle se vaše kila navíc dávají na ústup, zvláště pokud je doplníte právě nějakým tím cvičením. A jaké jsou tedy zeštíhlující nabídky?

1.       Skořicový zábal prohřívá a prokrvuje pokožku, čímž podporuje látkovou výměnu, a tím vaše tělo snadno vyčistí od nežádoucích tukových polštářků. Skořicový přípravek se nanese na problémové partie a pod igelitovou folií se pak nechají rovnoměrně působit aktivní složky.

2.       Anticelulitidní masáž výborně odstraňuje tukové buňky, ve kterých jsou usazené toxiny. Tato masáž je intenzivní a bojuje proti celulitidě.

3.       Lymfatická masáž je nejlepším hubnoucím startem. Díky lymfatickému systému se snadno hubne a navíc je tato masáž velmi příjemná.

4.       Podtlak, nebo takzvané vakuum, vám dokáže zpevnit křivky, které jsou jinak odolné i proti pravidelnému cvičení. Podtlak naruší tukové buňky a tělo je posléze vyplaví pomocí lymfatického systému.

5.       Kávový zábal vyvolává zrychlení krevního oběhu v místě použití a tím pomáhá urychlit spalování tuků, zároveň v místě vypíná pokožku. Zmírňují se jím projevy celulitidy.

Pokud se rozhodnete některou z nabízených procedur vyzkoušet, zaručeně budete o mnoho štíhlejší, ovšem úplně bez námahy to nepůjde. Pokud se nebudete zdravě stravovat a do svých hubnoucích dnů nezačleníte také pravidelné cvičení, kila, kterých jste se při procedurách bez námahy zbavili, budou brzy zase zpátky.