Seznam a jeho mobilní aplikace

Co je „seznam.cz“ asi ví každý. Ale pro jistotu je to webový portál a vyhledávač, v ČR jeden z prvních a nejoblíbenějších. Jeho asi nejznámější službou, kterou využíváme je „email.cz“.  Jeho oblíbenost dokazují statistiky návštěvnosti a stále od roku 1996, kdy byl založen, stále nevyšel z „módy“. Seznam, ale drží krok s touto dobou chytrých telefonů a proto vydal aplikace, které Vám usnadní hledání. Nemusíte už nyní hledat tyto služby v mobilním prohlížeči, ale pouze stáhnete zdarma aplikaci a všechno už obstará ona. Řekněme si, jaké aplikace si pro nás Seznam připravil.
mobil u stromu

Seznam.cz

·         U této aplikace se jedná o úplně nejrychlejší cestu, jak se dostat na portál seznam.cz Nemusíte nic vypisovat do vyhledávače, prostě jen stisknete ikonu Seznamu na svém smartphonu nebo tabletu a rázem se ocitnete na seznam.cz

Seznam Zprávy

·         Aktuální zprávy z domova i zahraničí. Tato aplikace je zvláštní v tom, že můžete natočit názorové video na dané zprávy. To je opravdu revoluční novinka! Vaše názorové video může trvat až 1 minutu a přidáte ho klasicky jako komentář ke článku. Samozřejmě můžete shlédnout názorová videa ostatních uživatelů.

Mapy.cz

·         Mapy od Seznamu Vás mohou provést kdekoliv po celém světě. Výjimkou oproti ostatním mapám je, že fungují i offline (bez připojení k internetu) a jsou zdarma. Stačí, když si stáhnete offline mapu Vámi vybrané oblasti.
twitter a facebook

Email.cz

·         Aplikace, která vám zobrazí, když Vám dorazí email na vaši emailovou adresu. Samozřejmě v ní můžete posílat ze své emailové adresy emaily nové, vidíte své starší emaily, spamy, hromadné zprávy, archiv i vyhozené emaily. Vše si zobrazíte rovnou v této šikovné mobilní aplikaci i více svých emailových účtů založených na Seznamu naráz!

Jízdní řády

·         Aplikace, díky které už vám neujede žádný spoj. Budete mít perfektní přehled o tom, kdy Vám co jede. Jsou dostupné řády autobusů, vlaků, městské hromadné dopravy po celé naší republice.

Novinky.cz

·         U této aplikace se jedná o magazínové články o aktuálním dění u nás i v zahraničí.

Sport.cz

·         Díky této aplikaci budete mít vše ohledně sportu pohromadě.

TV program

Nebaví vás kupovat si neustále televizní program v novinové verzi nebo ho zdlouhavě hledat na internetu? Díky této aplikaci postačí jedno kliknutí a můžete mít přehled.

Stream.cz

·         Tato aplikace je o internetové televizi, kde různí tvůrci mají své kanály a tvoří tam svá videa, která můžete zhlédnout, komentovat a sdílet.

Sauto.cz

·         Aplikace sloužící k inzerci nových a ojetých vozidel. Pokud chcete koupit auto, máte snad všechny inzeráty pohromadě!

Sbazar.cz

·         Nabídky všeho možného, jak to na bazarech chodí. Máte k dispozici opravdu velký výběr, odkudkoliv z České republiky nebo z Vašeho blízkého okolí.

Sreality.cz

·         Pokud sháníte či prodáváte nemovitost, stahujte tuto aplikaci, která vám podle vašeho filtru zobrazí vše, co potřebujete.

Super.cz

·         Úplné novinky ze světa showbyznysu. Dozvíte se vše, co Vás zajímá o hvězdách.

Kupi.cz

·         Aplikace, která je užitečná v tom, že Vám zobrazí všechny dostupné slevy a akční letáky obchodů.

Lidé.cz

·         Díky této aplikaci, můžete najít svého životního partnera! Neváhejte a zkuste své štěstí.