Dřevěný pomocník k nezaplacení


Dokážete prostor půjčené dodávky využít do posledního místečka? Palety patří k těm nejúčinnějším dřevěným pomocníkům, které prostor každého přepravního vozidla zaplní v celé jeho velikosti!

Rozhodnutím postavit si zahradní domek svépomocí jste se postavili do role zedníka, který se sám musí postarat o dodání stavebního materiálu. Leckdy je Vám materiál dovezen a složen na místě. Leckdy ale potřebujete stavební materiál hned. To víte, špatné výpočty u zedníků amatérů se občas vyskytnou.

Jak ale převézt tvárnice, pytle s cementem ve Vaší dodávce? Věřte, že bez palet nedokážete prostor dodávky využít efektivně. Poskládat tvárnice a naházet pytle s cementem jen tak do prostoru zabere více místa, než při použití palet, které místo dokonale zpřehlední.

Už Vám někdy tvárnice dovezli z obchodu? Určitě jste je dostali na paletách. Záleží nyní na tom, zda s jednalo o palety standardní, či europalety. Jedny z nich jste zaplatil. Ty musíte vrátit. Ale standardní použijte nyní, když si potřebujete hned přivézt několik dalších tvárnic a k tomu pár pytlů cementu.

Nevyhazujte standardní palety

Vzhledem k tomu, že palety jsou dobře stohovatelné, nepřekáží. A na stavbě už rozhodně ne. Vždycky se Vám budou hodit k tomu,
· abyste je použili opětovně pro přepravu,
· abyste je použili na stavbě domku pro odkládání stavebního materiálu,
· abyste měli uspořádán stavební materiál přehledně v dodávce, ale i na svém pozemku,
· abyste je v době, kdy je nebudete potřebovat, mohli prodat do výkupu.
Výhody palet na Vašem pozemku jsou nesporné.

Euro palety vracejte

Bude-li Vám stavební materiál přivezen na euro paletách, pak myslete na to, že jste je zaplatil a že je musíte vyměnit, nebo je nechat vykoupit, abyste nepřišel o své peníze.

Euro paleta je odlišná od těch nevratných detailním normováním, což Vás nakonec nemusí až tak zajímat. V každém případě nesmí být poškozená, nebo opravovaná.
Paletyjsou skutečně nepostradatelným pomocníkem, zvláště v době, kdy stavíte!