Moderní styl bydlení s nízkými náklady

Ceny nemovitostí vystoupaly za posledních pár let k maximu a pořízení vlastního bydlení je tak velmi obtížné. Za průměrný domek v dobré lokalitě zaplatíme i více jak 3 miliony korun a to bez vybavení a pozemku. Mladé páry si takové výdaje nemohou dovolit a jsou odkázány na pronájem, který jen polyká jejich finance. Mobilní dřevostavby jsou řešením a to díky výhodným nákladům, které jsou nižší i o 50 %. Pořízení vlastního bydlení tak není podmíněné mnoha milionovou hypotékou, která zadluží rodinu na několik desítek let dopředu. Výhodou mobilního bydlení není jen cena, ale i úspora energie, které šetří finance po celý rok.

Připravené domy můžete postavit takřka na jakékoli parcele a to po drobných úpravách zeminy, které pro Vás zajistí naše společnost.

Místo klidu a odpočinku
Mobilní domy mají mnoho využití a kromě celoročního bydlení jsou i skvělým místem pro odpočinek na venkově nebo v horách. Díky snadnému přemístění je lze použít i jako dočasné bydlení a následně je využívat jako chatu nebo místo pro odpočinek. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, které udržují teplo, vydrží několik desítek let i bez složité údržby a které nabízí příjemný a útulný design. V naší nabídce naleznete jak hotové domy, tak i domy na zakázku, které si sami navrhnete podle vašich představ.

Kompletní servis
Kromě prodeje a zakázkové výroby u nás můžete využít i služeb servisu, který se postará o dobrý stav vašeho domova a zachování všech parametrů. Údržba materiálu, oprava nedostatků, ale i možné rozšíření pro Vás obstaráme vždy rychle, s výhodnými náklady a podle vašich možností. Kontaktujte nás a získejte nové bydlení pro celou vaši rodinu.