Pohádková chaloupka, indiánský stan či královská komnata

Dětský pokoj je v podstatě multifunkční místnost. Měla by proto být vybavena tak, aby dokázala pružně reagovat na potřeby dětí různého věku. Je to prostor pro hraní, učení, lenošení i spaní. Při jeho zařizování se tak střetává bezmezná fantazie dětí s přízemní praktičností dospělých. Jde o to, aby vzniklo místo, které se stane skutečným zázemím. Tedy takové, které bude nejen kouzelné a krásné ale i praktické a bezpečné. Vybrat vhodné vybavení je díky široké a rozmanité nabídce opravdu snadné.

Hlavní je bezpečí

Nábytek by měl být především
1. funkční
2. bezpečný
3. kvalitní s dlouhou výdrží.
Dětské sedací pytle jsou tím typem nábytku, který uspokojí jak rodiče, tak i jejich ratolesti. Je to moderní řešení, jež vzhledem k atraktivnímu provedení prospěje i samotnému interiéru.

Děti si je zamilují
Kvalitní dětské sedací pytlejsou skvělým doplňkem pro hry a dovádění. Co je na nich tak zajímavého, že je možné do jejich péče svěřit už i malá batolata? Stručná charakteristika tohoto nábytku, odhalí jeho největší pozitiva. Nábytek je především

· krásně měkký
· nádherně barevný
· snadno tvarovatelný.

V moderním dětském sedacím pytli najdou děti skvělého společníka, který dokáže vyhovět i odolat všem jejich nápadům. A ve srovnání s tradičním vybavením nepředstavuje žádné riziko zranění o tvrdé hrany.

Zdravé sezení
Aby byla charakteristika dětských sedacích pytlů úplná, je nutné zmínit i to, co zůstává na první pohled skryté. Oči vnímají především atraktivní barvy a zajímavé tvary a dětská fantazie si vše ještě trochu přikrášlí. Ale nejdůležitější je, co tomu všemu řekne tělo.

· záda nebolí
· páteř se nekřiví
· napjaté svaly se uvolní
· v každé pozici je opora naprosto perfektní

O skutečně zdravé lenošení se stará kvalitní náplň dětských sedacích pytlů. Milióny polystyrenových kuliček mají v popisu práce chránit, konejšit, hýčkat a rozmazlovat. Stručně řečeno pečovat. Nic lepšího si pro spokojenost svých potomků přát nemůžete.